KROK PO KROKU

Etapy PROCESOWANIA kredytu oddłużeniowego wyglądają następująco:
ETAP 1
zgłoszenie na stronie internetowej
ETAP 2
przyjęcie wniosku do procesowanie (wykaz dokumentów)
ETAP 3

analiza dokumentów do 3 dni roboczych

ETAP 4

rekomendacja do 2 dni roboczych

ETAP 5

zarząd 3 dni

ETAP 6
  • wypłata kredytu

Tylko 6 punktów. Potrafimy działać szybko, ale też musimy mieć po drugiej stronie osoby zdeterminowane do tego, by chciały się oddłużyć.

Z jakiego powodu najczęściej odrzucamy dokumentacje?

Otóż przyczyna tkwi przeważnie w kwocie wnioskowanej lub braku zabezpieczenia.

Najczęściej jest tak, że Klient podaje kwotę do spłaty różniącą się od tego, co widzimy w BIK-u. Możemy przyjąć, że różnica może sięgać do 10%, ale nic ponad to. A zawsze musimy spłacić wszystko, co posiada negatywną spłacalność bieżącą i/lub historyczną.

I tu leży zwykle problem, bo Klienci bardzo często chcą spłacić tylko jakąś część swojego zadłużenia. A przecież na wszystko muszą mieć Państwo zdolność kredytową, czyli innymi słowy muszą mieć Państwo z czego spłacać zobowiązania, które chcą Państwo pozostawić.

A zatem solidnie i uczciwie wypełnione zapytanie na naszej stronie, to już połowa sukcesu.

Nie wymagamy dokumentów z sufitu, wymagamy zawsze podstawowych zaświadczeń, wyciągów, kserokopii itd. Każdy Bank czy Skok, do którego Klient uda się, także przecież musi pracować na dokumentach. Z tą różnicą, że u nas Klient decyzje – po dostarczeniu wymaganych dokumentów – może nawet otrzymać w ciągu kilku dni!

Jednak Klient musi nas przekonać do siebie – że warto mu pomóc. Bo jeśli Klient wypełnia zapytanie tylko po to, aby „zabić” czas, to nam szkoda czasu. A wtedy może mieć pretensje tylko do siebie.

Zatem, jeśli naprawdę chcesz się oddłużyć i spełniasz podstawowe dwa wymogi (zabezpieczenie, dochód) to wypełnił zapytanie. A my do 24 godzin postaramy się przeanalizować je i udzielić odpowiedzi. A jeśli ta odpowiedź będzie zawierała ofertę, to już jest połowa sukcesu!

Close Menu