„MERITUM”

„MERITUM” Centrum Oddłużeniowe mające swoją Centralę w Świętoszowicach, w województwie śląskim, od lat zajmuje się sektorem usług finansowych w zakresie kompleksowych oddłużeń osób prywatnych, firm jednoosobowych oraz wolnych zawodów.

Od ponad dekady reprezentujemy jeden ze Skoków, dla którego jesteśmy partnerem strategicznym.
Jako jedna z pierwszych firm wprowadziliśmy zasadę: „od oddłużenia do normalności”. Udzielenie kredytu oddłużeniowego to jest dopiero początek pracy. Naszym celem było i jest, aby Klient nie tylko miał jedną ratę, ale żeby wrócił na normalne tory, aby był postrzegany przez inne Banki czy Skoki jak pełnoprawny obywatel. A żeby to osiągnąć trzeba nie tylko udzielić kredytu ale zadbać także o bazy m.in. Biuro Informacji Kredytowej, Bankowy Rejestr, Biuro Informacji Gospodarczej – Infomonitor, Krajowy Rejestr Długów itd. Podniesienie punktacji w Biurze Informacji Kredytowej to bardzo ważny cel. Cel, który „otwiera furtkę” Klientowi na najbliższą przyszłość.

I tak też od wielu lat z powodzeniem funkcjonujemy na tym rynku. A to dlatego, że nasza firma odpowiedzialnie dobiera Klientów. Nie każdego obsłużymy. Klient, oprócz spełnienia dwóch wymogów (zabezpieczenie, zdolność kredytowa), musi także mieć poukładane w głowie. Bo jeśli nie zrozumie naszego mechanizmu, to nie ma sensu pracować dalej z taką osobą. Szkoda czasu. Skoki, które nieroztropnie działały z osobami zadłużonymi, już nie istnieją.

SKOK Z KTÓRYM WSPÓŁPRACUJEMY, JAKO JEDYNY W POLSCE PRZEPROWADZA TAKIE KREDYTY ODDŁUŻENIOWE!

Skok i nasza Firma funkcjonują wydajnie w swoistej symbiozie, ale na to składa się dyscyplina, ciężka praca i przede wszystkim owocna
i uczciwa współpraca na płaszczyźnie Meritum-Klient. Bez tych cech nie zbuduje się niczego trwałego.
Jeśli masz kredyty wypowiedziane, ścigają Cię komornicy, windykatorzy, ogrom chwilówek doprowadza Cię do rozpaczy, a dla Banków jesteś „persona non grata”, to zgłoś się do nas.

rawpixel-648562-unsplash-copyright-min

„MERITUM” Centrum Oddłużeniowe

zgłoszone jest, jako firma działająca na polu pożyczek oddłużeniowych, w Komisji Nadzoru Finansowego (KNF), w Rejestrze Pośredników Kredytowych, pod numerem: RPK000604
Close Menu